• Parko sodyba

  VYKDOMAS PROJEKTAS

  plotas 175m2

  Projektuojama sodyba su priklausiniais saugomoje teritorije šalia ežero. Tradicinės architektūros elementų turintis pastatas darbiai įsilieja į šalia esantį kontekstą. Pagrindinė svetainės, valgomojo ir virtuvės erdvė suprojektuota per du aukštus taip atveriant kuo daugiau langų į supančią gamtą.

  Projektuojamas skydinis pastatas, kurio medinė apdaila naudojama vidaus interjere. Pastato vidus organiškai siejasi su išore.

 • Ežero vila

  VYKDOMAS PROJEKTAS

  plotas 240m2

  Ežero vila- poilsio ir visiškos ramybės namai. Nuostabioje gamtos apsuptyje, su panoraminiais vaizdais į šalia esantį ežerą suprojektuota vila išorėje dvelkia nuosaikumu, paprastumu ir minimalizmu. Pastato architektūrą sudaro trys tūriai, dviejų iš jų sankirta viduje suformuoja bibliotekos erdvę.

  Viename tūryje išsidėsčiusios pagrindinės- svetainės ir virtuvės zononos; antrame, tolimesniame tūryje- miegamieji kambariai; trečiasis, atskiras tūris skirtas stoginei. Ta pati minimalistinė architektūros idėja pereina į vidų. Visas dėmesys skiriamas gamtos grožiui pro langus.

 • Padvarės namas

  VYKDOMAS PROJEKTAS

  plotas 200m2

  Projektuojamas „L“ formos namas su vidiniu kiemu. Skirtingų aukščių architektūriniai tūriai pabrėžia pagrindines, svarbiausias pastato erdves.

  Pastatas projektuotas izoliuojantis nuo kaimynų, atsisukant į gražiausius vaizdus ir maksimaliai išnaudojant saulėčiausias puses. Tamsių klinkerio plytų ir tinko derinys pabrėžia architektūros lakoniškumą. Fasado spalvinė gama įsilieja ir interjerą, sustiprindama projekto idėjinį vientisumą.

 • Šlaito namas

  VYKDOMAS PROJEKTAS

  plotas 286m2

  Projektuojamas pastatas „įkastas“ į šlaitą ir išsidėstęs per du aukštus. Cokoliniame aukšte, turinčiame natūralią šviesą tik iš vienos kraštinės, suprojektuotas įėjimas, ūkinė dalis, darbo zona ir garažas. Antrame aukšte svetainė nusisuka į privatų kiemą su terasa, tuo tarpu virtuvės zona atsiveria į tolimą panoramą.

  Pastatas suprojektuotas kaip dviejų tūrių kompozicija, besiskirianti medžiagiškumu. Minimalistinė architektūra jautriai įsilieja į gamtovaizdį. Architektūrinės idėjos interuojamos vidaus interjere.

 • Namas- X. Inovacija

  ĮVERTINTAS PROJEKTAS

  Kūrėme namą ateities žmogui, kuris pavargo nuo vartotojiškumo ir pertekliaus, kuris persisotino miesto triukšmu ir tempu. Žmogui, kuris išsiilgo lėto buvimo, kuris moka taikiai gyventi su gamta ir ją vertinti. Žmogui, kuris puoselėja tradicijas ir tikrąsias vertybes, kuris vertina komfortą ir kokybę, nepasiduodamas kiekybės įtakai.
 • Šaltinių namas

  ĮVERTINTAS PROJEKTAS

  . Projektas, kurį pradėjome nuo tuščio sklypo. „Gaudėme“ saulę, kaimyninius vaizdus, kūrėme privatumą ir ramybę. Sąsają tarp lauko ir vidaus, tarp architektūros ir interjero. Pastato struktūra aiški ir tiesi, formuojanti du kampus kiemo pusėje- pagrindinę terasą ir šeimininkų miegamojo terasą. 
 • Namas X

  ĮVERTINTAS PROJEKTAS

  „Namas X“ – privatus, uždaras, išskirtines vidines žaliąsias zonas formuojantis, ekologines idėjas propaguojantis, inovatyvus architektūrinis segmentas, atspindintis poreikį gyventi netoli miesto centro, bet turėti privatumą.