• Sodų butas

    plotas 117 m2

    fotografas : Norbert Tukaj

    Tai dviejų butų junginys su priešingų lygiagrečių pusių natūralia šviesa. Vienoje šių pusių išsidėsčiusios svetainės, virtuvės ir valgomojo erdvė, kitoje – miegamųjų. Buto centrinėje, tamsiausioje, dalyje suformuotas tūris, kuriame sutalpinti du vonios kambariai, drabužinė, skalbimo zona ir daug sienose integruotų spintų. Miegamųjų kambarių ir svetainės jungtimi tampa du atskiri koridoriai, kurie sukuria visiškai privačias tėvų ir vaikų zonas. Buto išplanavimas laviruoja tarp konstrukcinių, inžinerinių elementų ir išlygina vidaus architektūrą iki aiškių girežtų formų.

    Centrinis, tamsiausias buto tūris išreikštas ir atskiru medžiagiškumu. Apipavidalinome jį natūralaus medžio lukštu. Kaip priešprieša šiam sprendimui – vienalytė lubų ir sienų mikrocemento danga.

    Interjere dominuoja kontrastingos medžiagos bei spalvos – nuo minkštos tektūrinės sienų ir lubų dangos, iki šaltų tamsių metalo lakštų. Griežtos, taisyklingos formos dera su lenktomis organiškomis linijomis.

    Bute daug specialiai kurtų elementų – išskirtinių formų baldai, kalto metalo baro ir židinio apdaila, akmens masės plytelių praustuvai voniose, specialiai gaminti šviestuvai. Buto individualumą pabrėžia ir iškirtiniai dizaino objektai bei meno darbai.

  • Namai-galerija

    plotas 355 m2

    fotografas : Norbert Tukaj

    Interjeras kurtas unikalioje Vilniaus vietoje esančiame būste, išsidėsčiusiame per tris lygmenis. Neįprasto plano būstas turi atskirą svečių namelį, vidinį kiemą, kelių lygių terasas, pirties zoną ir net rytietišką meditacijų kampelį. Rekonstrukcijos metu išplanavimą stengiamės kiek įmanoma supaprastinti, padaryti jį aiškesniu, erdvesniu, suformuoti aiškią vidaus architektūrą bei įleisti kuo daugiau natūralios šviesos.

    Pagrindinė interjero idėja – sukurti namus – galeriją. Tamsių, kontrastingų medžiagų kolorite išryškėja meno objektai – skulptūros, tapybos, fotografijų, keramikos darbai bei dizaino objektai. Stengiamės sukurti estetiškai švarų, minimalistinį foną meno kūriniams.

    Projekte siekėme išryškinti natūralių medžiagų, tokių kaip – juodas metalas, natūralus akmuo, betonas, keramika, stiklas, medis- grožį.

  • Apartamentai U28

    plotas 400 m2

    fotografas : Norbert Tukaj

    Interjeras buvo kuriamas penkių butų apartamentams, skirtiems nuomai, renovuotame senamiesčio name. Pastate buvo išlikę daug XIX a. pradžios palikimo – trafaretinės sienų ir lubų tapybos, gipsinių dekoro detalių, senų durų, krosnių, šaldymo spintelių. Visi šie elementai buvo kruopsčiai atkurti ir integruoti naujose erdvėse. Kadangi keitėsi naujų patalpų poreikiai ir konstrukcijos, nebuvo galimybės išsaugoti senųjų patalpų visumos, jų kontūrų. Taip apartamentuose susipynė skirtingos sienų tapybos manieros ir spalvos. Kurdami interjerą nesistengėme atkartoti ar imituoti XIX a. tendencijų, stengėmės sukurti pagarbų dialogą tarp seno ir naujo. Remadamiesi XIX a. Vilniaus interjerams būdingomis medžiagomis, maniera, kūrėme minimalistinę atsvarą paveldui. Trafaretinė tapyba – pagrindinis šio projekto interjero akcentas – tapo ir pagrindine interjero idėja. Apartamentus suskirstėme pagal charakteringiausius dekoro pigmentus: cinoberis, umbra, ochra, indigo, siena. Visi jie skiriasi savo spalviniais sprendimais, bet siejasi bendra minimalizmo idėja. Individualumui ir charakteriui sustiprinti į kiekvieną butą įvedėme dominuojančio pigmento spalvos.

  • Biuras „Ergolain“

    ĮVERTINTAS PROJEKTAS

    plotas 410 m2

    fotografas : Norbert Tukaj

    Šis projektas yra apie tvarumą ir tų pačių medžiagų prikėlimą antram gyvenimui. Norėjome panaudoti prieš tai buvusiose banko patalpose naudotus juodos spalvos profilius ir stiklo sieneles tarp jų. Pagrindiniu iššūkiu mums tapo sukurti naują charakterį erdvei su tomis pačiomis medžiagomis ir elementais. Taip pasirinkome sprendimą pakeisti buvusią intensyvią juodą metalinių elementų spalvą į labiau žemišką ir ramesnę – šiltą konjako spalvą. Taip pat esamiems elementams suteikėme visiškai kitą planinę formą – suformavome lenktus posėdžių salių tūrius. Padidinus buvusį patalpų aukštį ir atvėrus inžinerinius vamzdžius erdvė pasidarė labiau „kvėpuojanti“. Salių tūriais suformavome naujas vidines perspektyvas. Šiam įspūdžiui sustiprinti dalį tūrių naudojome skaidrių medžiagų, dalį – aklinų. Aklinoms sienoms naudojome akustines medžiagas. Siekėme sukurti minimalistinę, estetiškai švarią aplinką, kurios fone galėtų keistis ekspoziciniai biuro baldai.

  • Kanso

    ĮVERTINTAS PROJEKTAS

    plotas 116 m2

    fotografas : Norbert Tukaj

    Rytų filosofija alsuojantys namai, kuriuose harmoningai susipina paprastumas, funkcionalumas, meilė gamtai ir pagarba žmogaus rankų darbui.

    Sudėtingos šlaitinių stogų linijos apjungiamos aiškiais baldiniais tūriais ir plokštumomis. Interjere naudojamos natūralios medžiagos, pabrėžiamos skirtingos, gilios jų tekstūros, paviršiai ir natūralios spalvos.

    Netobuli, amorfiniai, neišbaigti interjero elementai įsilieja minimalistinėje aplinkoje. Harmonija – toks buvo interjero tikslas.

  • Glasses ON

    ĮVERTINTAS PROJEKTAS

    „Glasses ON“ erdvę kūrėme kaip meno galeriją akiniams. Stambūs, sunkūs betoniniai tūriai kuria vidines perspektyvas, kviečia patirti, nustebti. Lankytojas įvedamas į ekspoziciją, kurioje pasitinka veidrodžių ir kabančių betono luitų iliuzija. Sunkūs daiktai išnyksta veidrodžių atspindžiuose. Interjere naudojome grynas medžiagas- betoną, varį, epoksidą, plaušą, tinką. Visos jos yra skirtingų tekstūrų, paviršių ir kuria skirtingą įspūdį. Geometrines formas išbaigia netašytos, nelygios formos. Stambūs objektai kontrastuoja ploniems metalo lakštams. Šalti betono atspalviai sugretinami su ryškiomis kaitinto vario ar epoksido spalvomis. Tai erdvė, kuri sukuria emocijas ir kviečia patirti.
  • Žvėryno dvibutis

    Tai nedidelė, kompaktiška šeimos erdvė miesto centre. Lakoniškų formų išorės architektūra savo nuotaika persikelia ir į vidaus erdvę – visko čia tik tiek, kiek reikia. Tiek architektūroje, tiek interjere dominuoja minimalizmas. Spalviškai vieningame interjere susitinka daug skirtingų medžiagų tekstūrų – metalo, medžio, betono, akmens, tinko. Didelį vaidmenį šioje erdvėje atlieka iš pažiūros „nematomi“ nerūdijantis plienas ir chromuotas metalas. Medžio, tinko, teraco, akmens plokščių ritmika sukuria neįkyrią interjero grafiką.
  • Ogilvy Vilnius

    ĮVERTINTAS PROJEKTAS

    Ar tai, ką mato mūsų akys yra tai, kas yra iš tiesų? Ar galime pasikliauti pirmu įspūdžiu? Ar mūsų vaizdiniai pasąmonės  lūkesčiai mūsų neapgauna? Tokias iliuzijos, netikėtumo, įspūdžio temas nagrinėjome šiame tarptautinės reklamos agentūros „Ogilvy“ interjero projekte. Siekėme sukurti klaidingą pirmąjį įspūdį, iliuziją, kai realybė siuvokiama ne tokia, kokia yra iš tikrųjų.
  • RYTAI

    ĮVERTINTAS PROJEKTAS

    Juodas asketiškas pastato tūris įsilieja į interjerą išnaikindamas lauko ir vidaus vizualias ribas. Šiurkščios fasadinės dailylentės viduje patampa lygiomis, bet atkartoja tą pačią fasadų ritmiką. Interjerui stengėmės įpūsti Rytų savasties, būtent tai, kuo manėm alsuoja architektūra, – lėtos laiko tekmės ir ramybės.
  • GASPARS

    Tai interjero istorija apie Gasparą- restorano įkūrėją ir šeimininką. Apie Goa  regioną -nepaprastai spalvingą ir gyvą kraštą. Stengėmės interjere šiaurietišką stilistiką perpinti su GOA regiono užuominomis.  L
  • MALŪNŲ BUTAS

    Šis projektas buvo kuriamas autentiškoje Vilniaus senamiesčio dalyje. Butas yra restauruotame XVI a. name, kurio teritorijoje iki tol yra veikusios keramikų dirbtuvės. Pats namas  yra Malūnų g., kurios pavadinimas kilęs nuo anskčiau čia buvusių vandens malūnų. Tai gi, kontekstas buvo tikrai turtingas ir įdomus.
  • ŠALTINIŲ NAMAS

    ĮVERTINTAS PROJEKTAS

    Projektas, kurį pradėjome nuo tuščio sklypo. „Gaudėme“ saulę, kaimyninius vaizdus, kūrėme privatumą ir ramybę. Sąsają tarp lauko ir vidaus, tarp architektūros ir interjero.  Vidus- toks pat ramus kaip ir architektūra- visko tik tiek, kiek reikia. Viskas subalansuota ir lengva. Natūralumas, saikas ir pastelinis koloritas- šio projekto pagrindiniai motyvai.
  • biuras „Fortas”

    Šio biuro pagrindinis interjero uždavinys buvo sukurti solidžiai atrodančią ir komfortišką erdvę darbuotojams bei įmonės klientams. Patalpos išdėstytos pagal aiškią struktūrą ir funkcinius ryšius. Vidinės stiklinės vitrinos interjerui suteikia papildomą erdvės pojūtį.
  • BUTAS SENAMIESTYJE

    Atkurti tai, kas laiko buvo sugadinta; išsaugoti tai, kas likę ir alsuoja šimtmečiais atgal; pripildyti naujai, bet neužgožiant ir neįkyriai. Taip buvo kuriami šie namai.
  • SAIGON

    Kurdami interjerą “keliavome” Vietnamo kraštu- nagrinėjome tradicinius vietinių amatus, kontrastingą kraštovaizdį, spalvas, medžiagas, tekstūras. Šiuos elementus išgryninome iki aiškių formų, kolorito ir nuotaikos. Kūrėme sintezę tarp Azijos ir Šiaurės kraštų- su abstrakčia ryžių laukų grafika, pynimo motyvais bei atostogų atmosfera.
  • ARKA

    Maža geometrinė forma "Arka",maskuojanti inžinerinius įvadus,  tampa interjero centrine ašimi. Ją papildo kitos geometrinės formos ir tūriai. Taip detalės tampa reikšmingesnės už didelius elementus.
  • horizontas

    ĮVERTINTAS PROJEKTAS

    Didelis patalpų aukštis skaidomas į dvi dalis -taip sukurdamas horizonto liniją. Baltoji- lubų, neperkrauta, minimaliai išnaudojama dalis, pilkoji - sienų dalis, savyje talpinanti pagrindinius buto reikmenis. Viskas, kas iki baltos ribos, naudojama ir lengvai pasiekiama.
  • tiesi linija

    ĮVERTINTAS PROJEKTAS

    Pagrindiniu uždaviniu visame interjero projektavime tapo sudėtinga patalpų vidaus architektūra- stambiagabaritės kolonos, sijos, nevienodi langų aukščiai, siaura ilga virtuvės niša,  nedidelis patalpų aukštis, kurį norėjosi išsaugoti ir sunkiai telpanti rekuperacinė sistema. 
  • Mindaugo apartamentai

    Apartamentai , kurie buvo kuriami su išskirtiniu dėmesiu funkcionalumui, nuosaikumui ir kokybei. Erdvė, kurioje modernų stilių papildo „nemirštančio dizaino“ baldai, šviestuvai, įnešdami į interjerą savitas formas. 
  • Langas į mišką

    ĮVERTINTAS PROJEKTAS

    Kiekvienas langas- gamtos kadras. Pastato architektūra- vidaus poreikių išraiška. Langai atsiranda pagal gyventojų poreikį: langas su palange prisėsti, palangė darbastaliui, langas šviesai pagauti.
  • BIURAS „KATALITA”

    ĮVERTINTAS PROJEKTAS

    Biuro atmosfera- namai. Tai vieta, kur dirbantys žmonės praleidžia daug laiko, todėl aplinka primena namus: čia gausu kilimų, užuolaidų ir darbuotojai čia avi šlepetes.
  • Senamiesčio butas

    ĮVERTINTAS PROJEKTAS

    Erdvė, kurioje susilieja skirtingi laikotarpiai - paveldas, ankstyvasis modernizmas ir nūdiena. Iš po sienų atkapstomi paveldosauginiai sluoksniai, autentiškos plytų sienos, atkuriamos lubų rozetės, naujam gyvenimui prikeliamos durys, balkiai.
  • Namas name

    ĮVERTINTAS PROJEKTAS

    „Namas name“ atsirado dėl keistos projekto vidaus erdvės proporcijos- per didelio lubų aukščio ir per žemų langų, kurie disonavo tarpusavyje.
  • Kirpykla „Be kepurės“

    ĮVERTINTAS PROJEKTAS

    „Be kepurės“- kirpykla visai šeimai. Sudėtingas planas ir komplikuota pastato architektūra buvo tikras iššūkis planuojant patalpas.
  • Showroom

    ĮVERTINTAS PROJEKTAS

    ,,Showroom”- tai kartu ir ofisas, ir demonstratyvinė erdvė. Salės zonoje skirtingi stalai ir prie jų derinamos skirting stilių kėdės padeda geriau sukurti restorano dvasią ir parinkti jam tinkamiausius indus.