• Ogilvy Vilnius

    ĮVERTINTAS PROJEKTAS

    Ar tai, ką mato mūsų akys yra tai, kas yra iš tiesų? Ar galime pasikliauti pirmu įspūdžiu? Ar mūsų vaizdiniai pasąmonės  lūkesčiai mūsų neapgauna? Tokias iliuzijos, netikėtumo, įspūdžio temas nagrinėjome šiame tarptautinės reklamos agentūros „Ogilvy“ interjero projekte. Siekėme sukurti klaidingą pirmąjį įspūdį, iliuziją, kai realybė siuvokiama ne tokia, kokia yra iš tikrųjų.
  • RYTAI

    ĮVERTINTAS PROJEKTAS

    Juodas asketiškas pastato tūris įsilieja į interjerą išnaikindamas lauko ir vidaus vizualias ribas. Šiurkščios fasadinės dailylentės viduje patampa lygiomis, bet atkartoja tą pačią fasadų ritmiką. Interjerui stengėmės įpūsti Rytų savasties, būtent tai, kuo manėm alsuoja architektūra, – lėtos laiko tekmės ir ramybės.
  • Šaltinių namas

    ĮVERTINTAS PROJEKTAS

    . Projektas, kurį pradėjome nuo tuščio sklypo. „Gaudėme“ saulę, kaimyninius vaizdus, kūrėme privatumą ir ramybę. Sąsają tarp lauko ir vidaus, tarp architektūros ir interjero. Pastato struktūra aiški ir tiesi, formuojanti du kampus kiemo pusėje- pagrindinę terasą ir šeimininkų miegamojo terasą. 
  • GASPARS

    Tai interjero istorija apie Gasparą- restorano įkūrėją ir šeimininką. Apie Goa  regioną -nepaprastai spalvingą ir gyvą kraštą. Stengėmės interjere šiaurietišką stilistiką perpinti su GOA regiono užuominomis.  L
  • MALŪNŲ BUTAS

    Šis projektas buvo kuriamas autentiškoje Vilniaus senamiesčio dalyje. Butas yra restauruotame XVI a. name, kurio teritorijoje iki tol yra veikusios keramikų dirbtuvės. Pats namas  yra Malūnų g., kurios pavadinimas kilęs nuo anskčiau čia buvusių vandens malūnų. Tai gi, kontekstas buvo tikrai turtingas ir įdomus.
  • ŠALTINIŲ NAMAS

    ĮVERTINTAS PROJEKTAS

    Projektas, kurį pradėjome nuo tuščio sklypo. „Gaudėme“ saulę, kaimyninius vaizdus, kūrėme privatumą ir ramybę. Sąsają tarp lauko ir vidaus, tarp architektūros ir interjero.  Vidus- toks pat ramus kaip ir architektūra- visko tik tiek, kiek reikia. Viskas subalansuota ir lengva. Natūralumas, saikas ir pastelinis koloritas- šio projekto pagrindiniai motyvai.
  • biuras „Fortas”

    Šio biuro pagrindinis interjero uždavinys buvo sukurti solidžiai atrodančią ir komfortišką erdvę darbuotojams bei įmonės klientams. Patalpos išdėstytos pagal aiškią struktūrą ir funkcinius ryšius. Vidinės stiklinės vitrinos interjerui suteikia papildomą erdvės pojūtį.
  • BUTAS SENAMIESTYJE

    Atkurti tai, kas laiko buvo sugadinta; išsaugoti tai, kas likę ir alsuoja šimtmečiais atgal; pripildyti naujai, bet neužgožiant ir neįkyriai. Taip buvo kuriami šie namai.
  • SAIGON

    Kurdami interjerą “keliavome” Vietnamo kraštu- nagrinėjome tradicinius vietinių amatus, kontrastingą kraštovaizdį, spalvas, medžiagas, tekstūras. Šiuos elementus išgryninome iki aiškių formų, kolorito ir nuotaikos. Kūrėme sintezę tarp Azijos ir Šiaurės kraštų- su abstrakčia ryžių laukų grafika, pynimo motyvais bei atostogų atmosfera.
  • ARKA

    Maža geometrinė forma "Arka",maskuojanti inžinerinius įvadus,  tampa interjero centrine ašimi. Ją papildo kitos geometrinės formos ir tūriai. Taip detalės tampa reikšmingesnės už didelius elementus.
  • horizontas

    ĮVERTINTAS PROJEKTAS

    Didelis patalpų aukštis skaidomas į dvi dalis -taip sukurdamas horizonto liniją. Baltoji- lubų, neperkrauta, minimaliai išnaudojama dalis, pilkoji - sienų dalis, savyje talpinanti pagrindinius buto reikmenis. Viskas, kas iki baltos ribos, naudojama ir lengvai pasiekiama.
  • tiesi linija

    ĮVERTINTAS PROJEKTAS

    Pagrindiniu uždaviniu visame interjero projektavime tapo sudėtinga patalpų vidaus architektūra- stambiagabaritės kolonos, sijos, nevienodi langų aukščiai, siaura ilga virtuvės niša,  nedidelis patalpų aukštis, kurį norėjosi išsaugoti ir sunkiai telpanti rekuperacinė sistema. 
  • Mindaugo apartamentai

    Apartamentai , kurie buvo kuriami su išskirtiniu dėmesiu funkcionalumui, nuosaikumui ir kokybei. Erdvė, kurioje modernų stilių papildo „nemirštančio dizaino“ baldai, šviestuvai, įnešdami į interjerą savitas formas. 
  • Langas į mišką

    ĮVERTINTAS PROJEKTAS

    Kiekvienas langas- gamtos kadras. Pastato architektūra- vidaus poreikių išraiška. Langai atsiranda pagal gyventojų poreikį: langas su palange prisėsti, palangė darbastaliui, langas šviesai pagauti.
  • BIURAS „KATALITA”

    ĮVERTINTAS PROJEKTAS

    Biuro atmosfera- namai. Tai vieta, kur dirbantys žmonės praleidžia daug laiko, todėl aplinka primena namus: čia gausu kilimų, užuolaidų ir darbuotojai čia avi šlepetes.
  • Senamiesčio butas

    ĮVERTINTAS PROJEKTAS

    Erdvė, kurioje susilieja skirtingi laikotarpiai - paveldas, ankstyvasis modernizmas ir nūdiena. Iš po sienų atkapstomi paveldosauginiai sluoksniai, autentiškos plytų sienos, atkuriamos lubų rozetės, naujam gyvenimui prikeliamos durys, balkiai.
  • White boxes

    Buto interjerą inspiravo pats daugiabutis - baltas su baltų dėžių balkonais. Norėjome palikti tokį įspūdį ir viduje - kvadrato, kubo, dėžės, langelių  motyvas baltame fone.
  • Namas name

    ĮVERTINTAS PROJEKTAS

    „Namas name“ atsirado dėl keistos projekto vidaus erdvės proporcijos- per didelio lubų aukščio ir per žemų langų, kurie disonavo tarpusavyje.
  • Namas Vėjuose

    Interjere „žaidėme“ su natūralia šviesa  ir susisiekiančiomis erdvėmis. Į pagalbą jungėm betoną, medį, blizgius ir matinius  paviršius, perforuotą metalą.
  • Kirpykla „Be kepurės“

    ĮVERTINTAS PROJEKTAS

    „Be kepurės“- kirpykla visai šeimai. Sudėtingas planas ir komplikuota pastato architektūra buvo tikras iššūkis planuojant patalpas.
  • Showroom

    ĮVERTINTAS PROJEKTAS

    ,,Showroom”- tai kartu ir ofisas, ir demonstratyvinė erdvė. Salės zonoje skirtingi stalai ir prie jų derinamos skirting stilių kėdės padeda geriau sukurti restorano dvasią ir parinkti jam tinkamiausius indus.